Akce a kurzy

AKTUÁLNĚ

Téma:

VE VLASTNÍM STYLU

technika malby a kresby

 Datum:  ZAČNEME, JAKMILE BUDE NA KURZ PŘIHLÁŠENO 5 ÚČASTNÍKŮ  

STŘEDA 16.30 – 18.30

nebo

ČTVRTEK 16.30 – 18.30

Kapacita:

5 osob

Průvodkyně tímto kurzem:

Martina Meletzká
11 lekcí / cena: 4.000 kč  
výtvarná dílna Turnov

Ukážeme si různé přístupy v kresbě a malbě. Zvolíme motivy, které Vám budou blízké: zátiší, instalace, architektura, reprodukce. Spojíme studijní část kresby se spontánními, volnými prvky.  Vyzkoušíte si malbu akvarelem, akrylovými barvami a temperou. V úvodu každé lekce Vám ukážu, jak postavit kompozici, možnosti techniky se kterou budeme pracovat. Jak zachytit prostor, objemy, světlo a stíny. Odnesete si praktickou inspiraci pro svou vlastní tvorbu.

Sledujte facebookovou skupinu ATELER MALUJU

výtvarná dílna Turnov
Ve víru 2022/60x43cm/akvarel a suchý pastel

Proč vznikl ateliér?

Chuť tvořit a malovat …. už mi to dál nedovolí jí v zájmu života jištěného domnělými jistotami upozaďovat. Proto otevírám Ateliér, místo pro realizaci svého dětského snu být malířkou. Místo, které ještě před svým zhmotněním bylo v mé představě otevřené lidem.
Mohli bychom se zde přátelé setkávat, popíjet třeba domácí čokoládu, každý můžete přijít s tím, co máte rádi a chcete to zkusit někomu dalšímu předat. Co víc si přát, než se vzájemně obohacovat. Vy, kteří máte také chuť tvořit. Stačí, když to ostatním i Vám přinese radost a něco nového. Nyní, na podzim (2022), tady naproti vlakovému terminálu v Turnově vzniká takovýto úžasný prostor, kde se můžeme cítit skutečně dobře…a o to jde. Pokud Vás to oslovuje z pozice tvůrce, napište mi.

Srdečně Vás vítám, Martina M.